7 Niedziela Zwykła 23.02.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Z apelem o gesty solidarności i wsparcie dla narodu ukraińskiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie zwraca się Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi zachęcają wiernych do modlitwy w intencji Ukrainy, zwłaszcza w czasie Mszy św. Proszą również o podjęcie postu. Ogólnopolskim dniem modlitwy i postu za Ukrainę będzie piątek, 28 lutego 2014r. W tym dniu w naszym kościele zostanie odprawiona Msza Święta w tej intencji o godz.18:00. Po Mszy Świętej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
    • Sobota - pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się od godz.9:00. O godz. 17:25 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie kościoła a panu Jerzemu i panu Marianowi za wycięcie drzew i uporządkowanie terenu wokół kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Informujemy, że z toalet z mieszczących się obok garażu w budynku plebanii można korzystać:
    • w niedzielę i święta toaleta będzie otwarta od rana do wieczora.
    • w dni powszednie klucz będzie dostępny w zakrystii.