8 Niedziela Zwykła 02.03.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym w naszej archidiecezji rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej i Trwa on do uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
    • Wtorek - Święto Św. Kazimierza, Królewicza patrona archidiecezji krakowskiej.
    • Środa Popielcowa - w tym dniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu.
      • Msze Święte w tym dniu o 7:00,7:30,9:00,17:00 i o 18:00. Po każdej z Mszy Świętej będzie można zabrać do domu poświęcony popiół, a ofiary które wtedy złożycie jako jałmużnę wielkopostną przeznaczone będą dla potrzebujących z naszej parafii.
      • Każdego katolika obowiązuje w tym dniu post ścisły, a więc co do ilości i jakości pokarmów. Wielki post jest czasem nawrócenia i pokuty, zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach pokutnych. Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17:30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
    • Piątek - pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte w tym dniu o 7:00,7:30,17:00 i 18:00, Spowiedź od 7:00 i od 16:00.
  • Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego (koronka) będzie odprawiana przez okres postu w czwartek po Mszy Św wieczornej.
  • Rekolekcje w naszej wspólnocie będziemy przeżywać od V Niedzieli Wielkiego Postu.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.