1 Niedziela Wielkiego Postu 09.03.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Nabożeństwa Wielkopostne na naszym kościele:
      • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30 dla dzieci, a dla starszych po Mszy Świętej o godz. 18:00.
      • Przypominamy, że w Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Z dniem 1 Września br. rozpocznie działalność Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło – Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie na Prądniku Czerwonym przy ul. Strzelców 5a. Rekrutacja do Gimnazjum Oazowego rozpoczyna się 3 marca br. Więcej informacji o nowej Szkole na ulotkach dostępnych w zakrystii.
  • Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży które odbędą się w Krakowie  w 2016 roku zwraca się z prośbą o przyjęcie na nocleg pielgrzymów, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży z różnych zakątków świata. Spodziewamy się osób młodych, nastawionych na głębokie przeżycie religijne, ale także na poznanie Polski i Polaków. Nie oczekują oni wielkich wygód, ale serca i gościnności. Prosimy dla nich o nocleg oraz śniadania. Pozostałe posiłki będą im zapewnione. Jeżeli zechcą Państwo przyjąć gości ŚDM prosimy o wypełnienie ankiety którą można wziąć z zakrystii i oddanie jej najpóźniej do niedzieli 23 marca 2014 roku. Nasze liczenie ma charakter informacyjny. Wiadomo, że same ŚDM będą dopiero za dwa lata, ale już dzisiaj musimy wiedzieć jakie są wstępne możliwości przyjęcia naszych gości.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie za sprzątanie naszego kościoła a Panu Jerzemu i panu Marianowi za prace przy wykopie pod kabel prądowy.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.