3 Niedziela Wielkanocna  04.05.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • W dzisiejszą Niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu i święto św. Floriana męczennika, patrona miasta Krakowa, strażaków i hutników.
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Stanisława Kaźmierczyka, prezbitera.
    • Wtorek – więto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. W tym dniu po Mszy Świętej wieczornej rozpoczniemy nabożeństwa do Św. Jana Pawła II. W każdy wtorek będziemy odmawiać litanię do Świętego.
    • Czwartek – Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji krakowskiej. W tym dniu święto swego patrona obchodzi Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, którego polecamy modlitewnej pamięci. W przyszłą Niedzielę o godz.9:00 wyruszy tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę.
    • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele:
      • w Niedzielę o godz.16:30
      • w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:00
  • W Środę 7-mego Maja od godz.18:45 egzamin klas III gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół niego.
  • W dniu 11 Maja od godz. 11:00 – 17:00 w Dworku Białoprądnickim odbędzie się akcja poszukiwania dawcy szpiku kostnego dla 3- letniej dziewczynki (Lenki) chorej na białaczkę. Wszystkie osoby pomiędzy 18 a 55 rokiem życia mogą zarejestrować się jako potencjalni dawcy.