5 Niedziela Wielkanocna  18.05.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • W dniu dzisiejszym o godzinie 11:00 dzieci z klas III szkoły podstawowej będą przeżywać rocznicę pierwszej komunii.
    • Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
    • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele:
      • w Niedzielę o godz.16:30
      • w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:00
  • Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz ofiarował naszej parafii relikwie Św. Jana Pawła II. W każdy wtorek będziemy po Mszy Świętej o godz. 18:00 czcić naszego drugiego Patrona, odmawiając litanie do Św. Jana Pawła II, oraz będzie możliwość ucałowania relikwii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • W środę o godz. 19:00 w salce na plebanii, odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży z klas III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół świątyni.
  • Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na potrzeby związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży.