7 Niedziela Wielkanocna  01.06.2014r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym gościmy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Wojciecha Kościelniaka, który głosi do nas Słowo Boże i zbiera ofiary do puszki na potrzeby misji w Afryce.
    • Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
    • Czwartek – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
    • Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte w tym dniu o 7:00,7:30,17:00 i 18:00. Spowiedź od 7:00 i 16:00.
    • Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz. 9:00. Zmianka Tajemnic Różańcowych o godz. 17:25.
    • W dniu dzisiejszym rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe które będziemy odprawiać codziennie po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Dziękujmy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujmy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół niego.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi na Bałkanach.