16 Niedziela zwykła 20.07.2014r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Wtorek – wspomnienie Św. Marii Magdaleny.
    • Środa – Święto Św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
    •  Czwartek – wspomnienie Św. Kingi ,dziewicy.
    •  Piątek – Święto Św. Jakuba, Apostoła.
      • W tym dniu kierowcy i podróżujący czczą swego patrona Św. Krzysztofa. Z tej racji po Mszy Świętej o godz.18:00 poświęcimy wszystkie pojazdy mechaniczne wokół kościoła.
      • W tym dniu święto swego patrona obchodzą: Ks.dr.hab. Krzysztof Gryz i Pan Kościelny. Solenizantom życzymy zdrowia i obfitości łask płynących od Boga.
    •  Sobota – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  • W dniach od 06- 11.08.2014 odbędzie się XXXIV Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej do 30.07.2014.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a Panu Jerzemu za pracę przy pielęgnowaniu terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.