19 Niedziela zwykła 10.08.2014r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    •  Poniedziałek – wspomnienie Św. Klary, dziewicy.
    •  Środa – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.
    • Czwartek – wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
    •  Piątek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Msze Święte w naszym kościele o 8:00,9:30,11:00,12:15 i 18:00.Na każdej Mszy Świętej pobłogosławimy kwiaty i zioła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za pielęgnowanie terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.
  • W przyszłą niedzielę t.j. 17 sierpnia, będziemy przed kościołem zbierać ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi mieszkańców dekanatów: Mszana Dolna, Dobczyce i Myślenice.