24 Niedziela zwykła 14.09.2014r.
Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Dziś również rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania.
    • Poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
    • Wtorek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
    •  Czwartek – Święto Św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski.
      • W tym dniu święto  swojego patrona obchodzi Ks. Proboszcz. Życzymy Ks. Proboszczowi zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej oraz pomyślności w życiu osobistym.
    • Sobota – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
  • W dzisiejszą niedzielę w kościele po Mszy Świętej o godz. 18:00 zebranie z rodzicami dzieci z III klas szkoły podstawowej przygotowującej się do Pierwszej Komunii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła , a panu Jerzemu za pielęgnowanie terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  •  Pragniemy w dniach 27-28.09.2014 zorganizować z naszej Parafii pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy. Wyjazd w dniu 27.09 (sobota rano) natomiast powrót w niedzielę późnym wieczorem. Koszt wyjazdu to 150 zł. Obejmuje przejazd oraz nocleg ze śniadaniem. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.