27 Niedziela zwykła 05.10.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym  przypada wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    • Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    • Czwartek – Święto Bł Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • W dzisiejszą niedzielę Ks. Michał Kowalski, Probosz Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej na każdej Mszy Świętej głosi Słowo Boże, oraz zbiera ofiarę na rzecz budowy nowego koscioła.
  • Spotkanie młodziezy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy I gimnazjum w piątek 3- ciego października o godz.17:00.
  • W przyszłą niedzielę przedstawiciele Zespołu Charytatywnego będą sprzedawać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz potrzebujących z naszej parafii. Przedstawiciele tego Zespołu będą też zbierać ofiary do puszek z racji XIV dnia Papieskiego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na stypendia dla studiującej młodzieży z wielodzietnych, ubogich rodzin.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół kościoła.