28 Niedziela Zwykła 12.10.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera i XIV Dzień Papieski.
    • Zespół Charytatywny kwestuje przy kościele na rzecz Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
    • Poniedziałek – wspomnienie bł.Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
    • Środa – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • Czwartek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • Piątek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego biskupa i męczennika.
    • Sobota – Święto św. Łukasza i Ewangelisty.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • Przed kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego sprzedają znicze, z których dochód przeznaczony jest na rzecz potrzebujących z naszej parafii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół swiątyni.
  • Ks. Michał Kowalski wyraża nam wdzięczność za złożone ofiary na budowę Koscioła w Woli Zachariaszowskiej, kwotę którą złożyliśmy to 6880 zł.
  • Zapraszamy wszystkich chętynych na pierwsze powakacyjne spotkanie studentów, które odbedzie się w przyszłą niedzielę t.j. 19 października po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii.