29 Niedziela Zwykła 19.10.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dzisiejszą niedzielę wspomnienie bł. Jerzego Popieluszki i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.
    • Poniedziałek – Uroczystość Św. Jana Kantego, Prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
    • Wtorek – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • Środa – wspomnienie św.. Jana Pawła II, papieża. W tym dniu po każdej Mszy Świętej będzie możliwośc uczczenia relikwii Św. Jana Pawła II.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • W zeszłą niedzielę zebrano do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotę w wysokości 1950zł. Za dar serca składamy podziękowanie.
  • Przed kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego sprzedają znicze; uzyskane pieniądze przeznaczone są na rzecz potrzebujących z naszej parafii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół swiątyni.
  • Zapraszamy wszystkich chętynych na pierwsze powakacyjne spotkanie studentów, które odbedzie się w dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii.