31 Niedziela Zwykła 02.11.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas, której będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w naszej parafii.
    • Wtorek – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa, patrona naszej parafii. Po każdej Mszy Świętej odmówimy wezwania do Św. Karola Boromeusza i uczucimy relikwie naszego patrona. W tym dniu można uzyskać odpust zupełnym pod zwykłymi warunkami. Pragniemy podać do wiadomości, że Suma Odpustowa, ku czci naszego Patrona zostanie odprawiona w niedzielę 9-tego listopada o godz. 12:15 przez Ks.Kanonika Leszka Garstkę, Proboszcza z parafii Św. Szczepana w Krakowie.
    • Piątek – pierwszy piątek miesiąca .  Msze Święte  o 7:00, 7:30, 17:00 i o 18:00. Spowiedź od 7:00 i od 16:00.
    • Sobota – Do chorych udajemy się o godz.9:00. O godz.17:25 Zmianka Tajemnic Różańcowych.
    • Od 1-8 Listopada wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myślach pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyścu cierpiące.
  • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy II i III gimnazjum w piątek 7-ego listopada na Mszy Świętej o godz. 18:00. Po Mszy Świętej spotkanie klas III w salce na plebani.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
  • Dziękujemy Pani  Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół swiątyni.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkanie, na temat wpływu zanieczyszczenia powietrza w Krakowie na układ oddechowy. Spotkanie poprowadzi dr. n. med. Anna Prokop – Staszecka – Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Odbędzie się ono w naszym kościele 9 listopada o godz.19:00.