2 Niedziela Adwentu 07.12.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Św. Ambrożego biskupa i doktora Kościoła. Dziś również obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca wstawienie Najświętszego Sakramentu.
    • Poniedziałek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
    • Sobota – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół świątyni.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  • W przyszłą niedzielę Oaza Dzieci Bożych, będzie rozprowadzała poświęcone sianko na stół wigilijny.
  • Przed kościołem Zespół Charytatywny będzie sprzedawał świece wigilijne Caritas, kartki świąteczne oraz kalendarze. Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii. W najbliższy piątek i sobotę t.j. 12 i 13 grudnia w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności – Caritas Archidiecezji Krakowskiej, przedstawiciele tego zespołu będą zbierać żywność w „Carrefour Express” (dawnych Delikatesach Centrum) przy ul. Frycza Modrzewskiego 2 i w sklepie „Biedronka” przy ul. Żabiniec 93.
  • Przy wyjściu z kościoła można zabrać gazetę „Chrystus i Ty”.
  • Niepełnosprawny Wojciech Wójcik wyraża nam wdzięczność za złożone datki na jego operację w wysokości 5000 zł.
  • Młodzież z klas II i III gimnazjum przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii.