4 Niedziela Adwentu 21.12.2014 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek i  Wtorek – spowiadamy od 7:00 i 17:30, a do chorych udajemy się we wtorek o godz.9:00.
    • Środa – będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. W Tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24:00 z której składka przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia SOS.
      • Zachęcamy do religijnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa Chrystusa, wspólnej modlitwy, łamania opłatkiem i wspólnym śpiewem kolęd.
    • Czwartek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. W tym dniu Msze Święte według porządku niedzielnego czyli o 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 17:00 i o 18:00.
    • Piątek – Święto Św. Szczepana. Msze Święte w tym dniu również według porządku niedzielnego, a składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Jana Pawła II-go w Krakowie.
    • Sobota– Święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty..
  • Przypominamy, że od soboty 27 grudnia nie będzie w naszym kościele Mszy Świętej w dni powszednie o godz. 7:30.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  • Zostały jeszcze świece wigilijne Caritas, które można nabyć przed wejściem do kościoła. Przypominamy, ze ofiary przeznaczone są dla potrzebujących z naszej parafii i na dzieła „Caritasu''. Można również nabyć sianko i opłatki na stół wigilijny.
  • W sobotę rozpoczynamy wizytę duszpasterską zwaną kolędą i odwiedzimy następujące części naszej parafii:
    • Sobota 27.12.2014
      • Ks.Robert – ul.Ks. Siemaszki 33 ( cały blok) – od godz. 10:00
      • Ks.Józef – ul.Żmujdzka  - od godz. 10:00
    • Z racji kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna. Pilne sprawy prosimy załatwiać po Mszach Świętych..
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy młodzieży gimnazjalnej za sprzątanie naszego kościoła.