4 Niedziela Wielkiego Postu 15.03.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Czwartek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. W tym dniu święto swojego patrona obchodzi Ks. Józef, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia, obfitości łask Bożych oraz pomyślności w życiu osobistym.
  •  Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele:
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
    • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17:30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
    • Przypominamy, że w Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Od przyszłej niedzieli w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać rekolekcje parafialne.
    • Plan Rekolekcji:
    • NIEDZIELA ( 22 marca)

8:00- Msza św. z nauką ogólną.
      9:30- Msza św. z nauką ogólną.
      11:00 - Msza św. z nauką dla dzieci.
      12:15- Msza św. z nauką ogólną.
      16:15- Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
      17:00- Msza św. z nauką stanową dla małżonków powyżej 25 lat pożycia małżeńskiego.
      18:00- Msza św. z nauką ogólną.
      19:00- Nauka stanowa dla małżonków do 25 lat pożycia małżeńskiego.

• PONIEDZIAŁEK (23 marca)

8:00- Nauka dla dzieci z klas I-III
      9:00- Msza św. z nauką ogólną.
      11:30 – Nauka dla dzieci z klas IV-VI
      18:00-Msza św. z nauką ogólną.
      19:00- Nauka dla młodzieży i studentów.

• WTOREK (24 marca)

8:00 – nauka dla klas I-III
      9:00- Msza św. z nauką ogólną.
      11:10 – spowiedź dla dzieci z klas IV
      11:30 – nauka dla dzieci z klas IV-VI
      12:10 – spowiedź dla dzieci z klas V- VI
      16:00- Msza św. dla chorych z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych.
      18:00 Msza św. z nauką ogólną.
      19:00 Nauka dla młodzieży i studentów.

• ŚRODA (25 marca)

7:30 Spowiedź dla dorosłych.
      8:00 – Msza Św. dla dzieci z klas I-III
      9:00 Msza św. z nauką ogólną na zakończenie rekolekcji.
      11:30 -Msza Św. dla dzieci z klas IV-VI
      15:00-17:00 - Spowiedź dla dorosłych.
      18:00 Msza św. z nauką ogólną na zakończenie rekolekcji.

• Plan rekolekcji można zabrać ze stolika przy wyjściu z kościoła.
    • Nauki rekolekcyjne wygłosi Ks. Krzysztof Musiałek z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Przez trzy dni na Mszach Świętych : Poniedziałek, Wtorek i Środę będziemy zbierać ofiary potrzeby rekolekcji.
  • Przed kościołem Zespól Charytatywny sprzedaje kartki świąteczne, palmy i zbiera ofiary na jałmużnę wielkopostną dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.
  • Dziękujemy właścicielom sklepu „Carrefour Express” przy ul. Modrzewskiego 2 za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności.
  • Pragniemy przeprosić wszystkich którzy w sklepie Biedronka pragnęli złożyć produkty żywnościowe  dla potrzebujących z naszej parafii. Informujemy, że ta sytuacja zaistniała NIE z winy parafii. W zakrystii u Pana Kościelnego jest możliwość do niedzieli palmowej złożenia wszelkich produktów spożywczych.
  • Dziękujemy za ofiary składane na meble do zakrystii i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy młodzieży gimnazjalnej za sprzątanie naszego kościoła i zapraszamy chętnych w sobotę o godzinie 8:00.