Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 06.04.2015 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
      • Okres Wielkanocny w liturgii Kościoła będziemy przeżywać do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.
      • W dniu dzisejszym składka przeznaczona jest na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
      • Piątek – w tym dniu z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 2­gą Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i akt zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu.
  • Dziękujemy za ofiary składane na meble do zakrystii i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy młodziezy gimnazjalnej za sprzątanie naszego kościoła i zapraszamy chętnych w sobotę o godz. 8:00.