30 września 2012 - 6 października 2012

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

• Poniedziałek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe które będą odprawiane w naszym kościele w Niedzielę o godz.16:30 a w dni powszednie o godz.17:30. W czasie nabożeństw różańcowych będziemy modlić się za Ojca Świętego, za dzieci, młodzież, misje, chorych, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych.
  • Wtorek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
  • Czwartek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
  • Piątek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej dziewicy i pierwszy piątek miesiąca . Do chorych udajemy się o godz.9:00, spowiedź w tym dniu od 7:00 i od 16:00. Msze Święte będą odprawione o 7:00, 7:30, 17:00 i o 18:00. Po Mszy Świętej wieczornej Oaza Domowego Kościoła zaprasza na modlitewne czuwanie.
  • Sobota – po Mszy Świętej wieczornej Zmianka Tajemnic Różańcowych.

Przypominamy o spotkaniach młodzieży gimnazjalnej, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

• Klasy III – 5 października czyli w najbliższy piątek o godz.19:15.
  • Klasy II – 12 października czyli w piątek za tydzień o godz.18:00.
  • Klasy I – 12 października czyli w piątek za tydzień o godz.17:00.

Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.
Dziękujemy Panu który porządkował teren wokół kapliczki.

Zebranie z rodzicami dzieci przystępujących w przyszłym roku do pierwszej komunii Świętej dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:45.

W dniach od 19 do 21 października organizowane są w Krakowie ewangelizacyjne wydarzenia, pod hasłem „ Bliżej – Więcej – Mocniej".
O tych wydarzeniach powie nam krótko Pani Wolontariuszka. W przyszłą niedzielę na ten cel będziemy zbierać ofiary do puszek.