26 Niedziela zwykła 27.09.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek – przypada wspomnienie Św. Wacława, męczennika, patrona katedry.
    • Wtorek – Święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
    • Środa – wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • Czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
      • W tym dniu rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe które będą odprawiane w naszym kościele w Niedzielę o godz.16:30, a w dni powszednie o godz.17:30. W czasie Nabożeństw Różańcowych będziemy modlić się za Ojca Świętego, za dzieci, młodzież, misje, chorych, o pokój na świecie, a w ostatnim tygodniu za zmarłych.
    • Piątek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów i pierwszy piątek miesiąca .  Msze Święte  o 7:00, 17:00 i o 18:00. Spowiedź od 7:00 i od 16:30.
    • Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz.9:00. O godz.17:25 Zmianka Tajemnic Różańcowych.
  • Spotkanie ministrantów i lektorów dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o zgłoszenie się do Ks.Artura.
  • Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z klasy I,II i III gimnazjum , uczestniczy  2-ego października (piątek) w Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • W przyszłą niedzielę Ks. Michał Kowalski Proboszcz Parafii w Woli Zachariaszowskiej, będzie głosił Słowo Boże i zbierał składkę na rzecz budowy kościoła w tej parafii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Karolowi za pomoc przy budowie ogrodzenia. Zapraszamy chętnych panów codziennie o godz. 8:00.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.