27 Niedziela zwykła 04.10.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
    • Poniedziałek – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    • Wtorek – imieniny obchodzi Ks.Artur, życzymy Księdzu Solenizantowi obfitości łask Bożych, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w pracy oraz w życiu osobistym.
    • Środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
    • Piątek – Święto Bł Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • W dzisiejszą niedzielę Ks. Michał Kowalski, Proboszcz Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Woli Zachariaszowskiej na każdej Mszy Świętej głosi Słowo Boże, oraz zbiera ofiarę na rzecz budowy nowego kościoła.
  • We wtorek 6-tego października o godz. 17:30 w kościele, spotkanie z rodzicami dzieci z klas III połączone z wręczeniem poświęconych różańców. W ramach spotkania modlitwa różańcowa, Msza Święta i informacje dotyczące I Komunii Świętej.
  • We czwartek 8-go października modlitwę różańcową prowadzą ministranci i lektorzy. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą niedzielę 11-go października po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich chętnych studentów chcących zaangażować się w duszpasterstwo akademickie.
  • W przyszłą niedzielę przedstawiciele Zespołu Charytatywnego będą sprzedawać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz potrzebujących z naszej parafii. Przedstawiciele tego Zespołu będą też zbierać ofiary do puszek z racji XV dnia Papieskiego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na stypendia dla studiującej młodzieży z wielodzietnych, ubogich rodzin.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Marianowi i Karolowi za pomoc przy budowie ogrodzenia.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.