7 października 2012 do 13 października 2012

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:

• Z racji pierwszej niedzieli miesiąca w dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Wtorek – Święto Bł.Wincentego Kadłubka, biskupa.
  • Sobota – wspomnienie Bł.Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.

W sobotę Ks.Artur obchodził imieniny, życzymy Ks. Solenizantowi obfitości łask Bożych, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w pracy oraz w życiu Kapłańskim.

Przypominamy o spotkaniach młodzieży gimnazjalnej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. W najbliższy piątek 12-tego Października zapraszamy klasy I i II. Klasy I na godz. 17:00, a klasy II na godz.18:00.

W dzisiejszą niedzielę zbieramy przed kościołem ofiary do puszki na cel dofinansowania ewangelizacyjnych wydarzeń, które będą odbywać się od 19-tego do 21-go Października w Krakowie.

W przyszłą niedzielę przedstawiciele Zespołu Charytatywnego będą sprzedawać znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz potrzebujących z naszej parafii. Przedstawiciele tego Zespołu będą też zbierać ofiary do puszek z racji XII Dnia Papieskiego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na stypendia dla studiującej młodzieży z wielodzietnych, ubogich rodzin.

Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza.

W najbliższą niedzielę tj. 14 X 2012r zapraszamy studentów na pierwsze powakacyjne spotkanie, które odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 18:00 w salce na plebanii.