15 Niedziela zwykła 10.07.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek – Święto Św. Benedykta, Opata, patrona Europy.
    • Wtorek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
    • Środa – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
    • Piątek – wspomnienie Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
    • Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej).
  • W dniach od 06- 11.08.2016 odbędzie się XXXVI Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej do 31.07.2016.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie,Panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie kościoła i  pielęgnowaniu terenu wokół świątyni.
  • Dziękujemy za ofiary składane na  rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli i drzwi do zakrystii.
  • Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na potrzeby związane z przygotowaniem  parafii do przyjęcia pielgrzymów podczas Światowych Dni Młodzieży.