18 Niedziela zwykła 30.07.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
    • O godz.10:00 Papież Franciszek odprawi w Brzegach Msze Świętą na zakończenie Światowych dni Młodzieży. Z tej racji w dniu dzisiejszym nie będzie Mszy Świętej o 11:00 i 12:00. Zapraszamy na Msze Świętą o 17:00 i 18:00.
    • Poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
    • Czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.
    • Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7:00 i 18:00, Spowiedź od 7:00 i 17:00.
    • Sobota – Święto Przemienienia Pańskiego i pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz. 9:00. O godzinie 17:25 Zmianka Tajemnic Różańcowych.
  • W dniach od 06- 11.08.2016 odbędzie się XXXVI Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej do 31.07.2016.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie,Panom Antoniemu za sprzątanie kościoła i pielęgnowaniu terenu wokół świątyni. Dziękujemy Panom: Karolowi, Pawłowi, Jakubowi, Pawłowi za pomoc przy przygotowaniu jadalni dla pielgrzymów.
  • Dziękujemy za ofiary składane na  rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli i drzwi do zakrystii.
  • W ubiegłą niedzielę na rzecz organizacji Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii złożono do puszek kwotę 3960zł.
  • Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy otwarli swoje domy przed pielgrzymami, wolontariuszom, którzy pomagali naszym gościom na każdym kroku oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego aby nasi goście czuli się w naszej parafii jak najlepiej.