27 Niedziela zwykła 02.10.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca zamiast homilii po każdej mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    • Wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
    • Środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    • Czwartek – imieniny obchodzi Ks. Artur, życzymy Księdzu Solenizantowi obfitości łask Bożych, zdrowia i błogosławieństwa Bożego w pracy oraz w życiu osobistym.
    • Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Pierwszy piątek miesiąca. Msze w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00 . Spowiedź rano od godz. 7.00 a popołudniu od godz. 16.30.
      • Młodzież ze wszystkich klas gimnazjum uczestniczy we Mszy świętej o godz. 18.00 w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Po mszy świętej spotkanie w salce dla uczniów klas III gimnazjum.
  • Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, a w dni powszednie o godz. 17:30.
  • We wtorek 4-tego października o godz. 18:30 w kościele, spotkanie z rodzicami dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary na rzecz budowy naszej świątyni.