4 Niedziela Adwentu 18.12.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Od Poniedziałku do Piątku – spowiadamy od 7:00 do 7.45 i 17:00 do 18.30 a do chorych udajemy się w Piątek o godz. 9:00.
    • W sobotę – przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godz. 18:00. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24:00 z której składka przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia SOS.
      • Zachęcamy do religijnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wieczerzę wigilijną rozpocznijmy od odczytania fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Jezusa Chrystusa, wspólnej modlitwy, łamania opłatkiem i wspólnym śpiewem kolęd.
    • W Niedzielę – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. W tym dniu Msze Święte według porządku niedzielnego czyli o 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 17:00 i 18:00.
    • W Poniedziałek – Święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Msze Święte w tym dniu również według porządku niedzielnego, a składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Jana Pawła II-go w Krakowie.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przed kościołem Oaza Dzieci Bożych rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny.
  • Dziękujemy Panom pracującym przy budowie ogrodzenia Parafii.
  • Dziękujemy za ofiary składane na wykończenie naszego Kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przed kościołem Oaza Dzieci Bożych rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny, natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania sprzedaje świece Caritas.
  • Zostały jeszcze świece wigilijne Caritas, które można nabyć przed wejściem do kościoła. Przypominamy, ze ofiary przeznaczone są dla potrzebujących z naszej parafii i na dzieła "Caritasu".