14 października 2012 do 20 października 2012

W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:

• W dniu dzisiejszym obchodzimy XII Dzień Papieski. Po każdej Mszy Świętej będziemy zanosić modlitwy do Boga w Trójcy Jedynego za wstawiennictwem Bł. Jana Pała II-ego w intencji Ojczyzny i naszej parafii. Zespół Charytatywny będzie kwestował przy kościele na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia".
  • Poniedziałek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  • Wtorek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej.
  • Środa – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  • Czwartek – Święto Św. Łukasza Ewangelisty.
  • Sobota – Uroczystość Św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.

Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele odprawiane są:
w niedzielę o godz. 16:30
w dni powszednie o godz. 17:30.

Można składać na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzin modlitwy ( 9:15 lub 12:00). Na stoliku przed wejściem do kościoła są przygotowane kartki na wypominki. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.

W przyszłą niedzielę Ks. Michał Kowalski, Proboszcz Parafii MB Częstochowskiej z Woli Zachariaszowskiej na każdej Mszy Świętej, będzie głosił Słowo Boże, oraz zbierał ofiarę na rzecz budowy nowego kościoła.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza oraz Panu, który od świtu aż do zmierzchu pracował przy budowie kapliczki.

Przed kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego sprzedają znicze. Uzyskany dochód przeznaczony jest na rzecz potrzebujących z naszej parafii.