3 Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2017r.

 • W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
  • Poniedziałek – Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  • Sobota –  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia.
  • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
   • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
   • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17:30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
 • Od przyszłej niedzieli przed kościołem młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie sprzedawała palmy, i zbierała jałmużnę wielkopostną . Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii. W najbliższy piątek i sobotę t.j. 24 i 25 marca w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności – Caritas Archidiecezji Krakowskiej, młodzież gimnazjalna będą zbierać żywność w „Carrefour Express” przy ul. Frycza Modrzewskiego 2 i w sklepie „Biedronka” przy ul. Żabiniec 93. Zbiórka zostanie przeprowadzona w piątek w godzinach od 16.00 do 20.00 natomiast w sobotę od 10.00 do 18.00.
 • Dziękujemy za ofiary składane na budowę organów i dofinansowanie innych prac związanych z wykańczaniem naszego kościoła. 
 • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.