21 października 2012 do 27 października 2012

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:

• Poniedziałek – wspomnienie Bł. Jana Pawła II-ego.
  • Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele są odprawiane
    w Niedzielę o godz.16:30
    w dni powszednie o godz. 17:30
  • Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godzimy modlitwy (9:00 lub 12:00) i o wyraźne wpisywanie imion lub nazwisk, oraz czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.
  • W zeszłą Niedzielę zebrano do puszek, na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia" kwotę w wysokości 1645 zł. Za dar serca składamy podziękowanie. W przyszłą niedzielę tak jak prosił Ks. Stanisław Kardynał Dziwisz przy kościele będziemy zbierać ofiary na rzecz budowy Centrum Jana Pawła II-ego.
  • W dzisiejszą niedzielę Ks. Michał Kowalski, Proboszcz Parafii Matki bożej Częstochowskiej z Woli Zachariaszowkiej na każdej Mszy Świętej głosi Słowo Boże i zbiera ofiarę na rzecz budowy nowego Kościoła.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza. Dziękujemy Panu za dalszą pracę przy budowie kapliczki.
  • Przed Kościołem można nabyć okolicznościową gazetę „Chrystus i Ty",której głównym tematem jest Rok Wiary.