3 Niedziela Wielkanocna 30.04.2017r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:.
    • W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 9 Tydzień Biblijny, również dzisiaj pierwsze nabożeństwo majowe, które w naszym kościele będziemy odprawiać codziennie po mszy świętej wieczornej.
    • Środa – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze święte w naszym kościele w tym dniu będą odprawiane tak jak w każdą niedziele. Podczas każdej Mszy świętej -Odnowienie Ślubów Jasnogórskich.
    • Czwartek – Święto Św. Floriana, patrona miasta.
    • Piątek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, pierwszy piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź od 7.00 rano i 16.30 popołudniu. Po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum przystępujących w tym roku do sakramentu bierzmowania.
    • Sobota – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
      • Pierwsza sobota miesiąca do chorych udajemy się od godz. 9.00
      • Zmiana tajemnic Różańcowych o godz. 17.20.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.00, dzieci z klas trzecich przystąpią do pierwszej Komunii Świętej . Prosimy bardzo parafian , aby w tym dniu przyszli na inną Msze Świętą oddając pierwszeństwo w kościele tym, którzy będą przeżywać uroczystość I-komunijną . Spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą w sobotę od godz. 10.00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszych organów.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.