32 Niedziela zwykła 05.11.2017r

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś o godz. 12:15 zostanie odprawiona Suma Odpustowa ku czci naszego patrona przez Ks. Grzegorza Ciocha – naszego rodaka i Rektora Seminarium śś. Cyryla i Metodego w Krakowie.
    • Czwartek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
    • Piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • Sobota – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu z racji Narodowego Święta Niepodległości po każdej Mszy Świętej odmówimy modlitwę Ks. Piotra Skargi za Ojczyznę, a o godz. 9:00 odprawimy Msze Świętą w tej intencji.
  • W dniu 07 listopada ( wtorek ) do godziny 13.00 na placu koło budynku starej kaplicy można przynieść zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
  • W przyszłą niedziele na wszystkich mszach świętych zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ubogich. Ojciec św. Franciszek ustanowił 33 niedzielę zwykłą która w tym roku przypada 19 listopada Światowym Dniem Ubogich.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na rzecz budowy i wykańczania naszego kościoła.