2 Niedziela adwentu 10.12.2017r

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Środa – wspomnienie św. Łucji dziewicy i męczennicy.
    • Czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny a przed kościołem świece wigilijne Caritas.
  • W przyszłą niedzielę Oaza Dzieci Bożych, będzie rozprowadzała poświęcone sianko na stół wigilijny.
  • Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 kolejne spotkanie studentów w salce na plebanii.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła.
  • Dziękujemy właścicielom sklepów Biedronka i Cerrefour Express za możliwość przeprowadzenia zbiórki żywności dla potrzebujących z naszej Parafii. Dziękujemy również młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za przeprowadzenie tej zbiórki.
  • Do chorych przed świętami udajemy się w sobotę 16.12 od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • Pragniemy podać do wiadomości, że w 4 Niedziele Adwentu tj 24.grudnia ( Dzień wigilii ) nie będzie mszy o godz 17 i 18 w naszej Parafii . Porządek mszy w tym dniu będzie następujący o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15.
  • W poprzednią niedziele zebraliśmy do puszek  kwotę 620 zł na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  • Dziękujemy za ofiary składane na wykonanie kostki brukowej wokół kościoła.