3 Niedziela adwentu 17.12.2017r

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin. W czasie odmawiana modlitwy wiernych będziemy modlić się w tej intencji.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, a przed kościołem Oaza Dzieci Bożych rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny, natomiast młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania rozprowadza świece Caritas, kartki świąteczne i kalendarze.
  • W poprzednią Niedziele w ramach akcji Pomoc Kościołowi w potrzebie zebraliśmy kwotę 1720 zł.
  • Od poniedziałku do soboty będziemy spowiadać  wieczorem od godz. 17.00 do 18.30. Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na dzień Wigilii czyli 4 Niedziele Adwentu.
  • Jednocześnie przypominamy że w kolejną niedziele mszę w naszej parafii będą odprawiane w następującym porządku o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15. Nie będzie mszy o godz. 17.00 i 18.00.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie kościoła.