6 Niedziela Zwykła 11.02.2018r

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Środa Popielcowa – w tym dniu rozpoczynamy czas Wielkiego Postu, który jest czasem nawrócenia i pokuty.
      • Msze Święte w tym dniu o 7:00, 9:00, 17:00, 18:00.
      • W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane: Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15. Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17:30 a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (koronka) będzie odprawiana przez okres postu w czwartek po Mszy Św. wieczornej. Zgodnie z ustaleniami Konferencji Episkopatu Polski okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej rozpoczyna się w Środę Popielcową i trwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej.
  • Rekolekcje w naszej wspólnocie będziemy przeżywać od V Niedzieli Wielkiego Postu.
  • Dziękujemy za ofiary składane na spłatę kostki brukowej wokół kościoła.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie oraz Panu Jerzemu i Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła.