Od 11 listopada 2012 do 17 listopada 2012

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:

• Dziś przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i narodowe Święto Niepodległości, po każdej Mszy Świętej odmówimy modlitwę za Ojczyznę ułożoną przez Ks. Piotra Skargę.
  • Poniedziałek – wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  • Wtorek – wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • Sobota – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.
  • Rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Ks. Biskup Jan Zając zaprasza naszą wspólnotę parafialną na Adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy obok Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Adoracja nocna trwa od godz. 21:00 do 6:00.
    Rozpoczęcie adoracji : 19 listopada 2012.
  • W przyszłą niedzielę w ramach programu Roku Wiary będziemy modlić się na każdej Mszy Świętej o poszanowanie każdego poczętego życia, a krótki wykład wygłosi pan dr. inż. Antoni Zięba, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.