34 Niedziela Zwykła 25.11.2012r
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać :

• W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Dzisiaj święto swojej Patronki obchodzi Pani Organistka.
  • Życzymy Pani Katarzynie dużo łask od Pana Boga i pomyślności w życiu osobistym.
  • Piątek – Święto Św. Andrzeja, Apostoła.
  • Sobota – po Mszy Świętej wieczornej Zmianka Tajemnic Różańcowych.
  • Od przyszłej Niedzieli rozpoczyna się nowy rok liturgiczny. W tym okresie będziemy ponownie przeżywać radosne oczekiwanie na przyjście zbawiciela czyli Adwent.

Zapraszamy do udziału w tradycyjnych Roratach, które będą sprawowane:
w Niedzielę o godz. 8:00, a w dni powszednie o godz.7:00. W Adwencie nie będzie Mszy o godz. 7:30. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci na wspólne oczekiwanie, pełne nadziei i radości.

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.

W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przypominamy, że ofiary, które złożycie z tej racji są przeznaczone na wynagrodzenie Pani Organistki i Pana Kościelnego za całoroczną pracę. Pragniemy podać do wiadomości, że Parafia nikogo nie upoważniła do sprzedaży opłatków w waszych domach.

W przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18:00 w naszym kościele odbędzie się koncert zespołu Collegium Palestrine.