1 Niedziela Adwentu 02.12.2012r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać :

• W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś także rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
    Początek tego okresu, który nazywamy Adwentem jest czasem przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do udziału w Mszach Świętych Roratnich, które będziemy sprawować w naszej parafii w niedzielę o godz.8:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. Przypominamy, że w czasie Adwentu nie będzie Mszy o godz.7:30.
  • Poniedziałek - wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
  • Wtorek – wspomnienie Św. Barbary, dziewicy i męczennicy patronki górników.
  • Czwartek – wspomnienie Św. Mikołaja, biskupa.
  • Piątek – wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
    W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7:00, 17:00 i o 18:00.
    Spowiedź od 7:00 i od 16:30. Do chorych udajemy się o godz. 9:00. Po Mszy Świętej wieczornej Oaza Domowego Kościoła zaprasza na modlitewne czuwanie.
  • Sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
    Msze Święte w tym dniu o 7:00, 9:00 i o 18:00.

Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.

W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.

Zespół Charytatywny od przyszłej niedzieli będzie sprzedawał świece wigilijne Caritas, kartki świąteczne oraz kalendarze. Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w działalność Zespołu Charytatywnego. Szczegóły w zakrystii u Pana Kościelnego.

1 Niedziela Adwentu 02.12.2012r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać :

Poniedziałek - wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.

Wtorek – wspomnienie Św. Barbary, dziewicy i męczennicy patronki górników.

Czwartek – wspomnienie Św. Mikołaja, biskupa.

Piątek – wspomnienie Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Sobota – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Msze Święte w tym dniu o 7:00, 9:00 i o 18:00.

W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.