5 Niedziela Zwykła 09.02.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Poniedziałek – wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.
    • Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i XXI Światowy Dzień Chorego.
    • Piątek – Święto Świętych Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, patronów Europy.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie i młodzieży gimnazjalnej za sprzątanie kościoła a panu Jerzemu i panu Marianowi za prace przy porządkowaniu terenu wokół kościoła.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Przy wyjściu z kościoła, można zabrać ze stolika ulotkę Caritas Archidiecezji Krakowskiej, dotyczącą przekazania 1% podatku z rocznego zeznania PIT. Jednocześnie przypominamy, że Caritas Archidiecezji Krakowskiej pomaga dzieciom, chorym, starszym, niepełnosprawnym i najuboższym, prowadząc dla nich 50 różnych placówek. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w pomoc.