3 Niedziela Wielkiego Postu 23.03.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Wtorek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
    • Nabożeństwa Wielkopostne na naszym kościele:
      • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17:30 dla dzieci, a dla starszych po Mszy Świętej o godz. 18:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Od przyszłej niedzieli Zespół Charytatywny będzie sprzedawał kartki świąteczne, palmy i zbierał ofiary do puszek jako jałmużnę postną na rzecz potrzebujących z naszej parafii. W najbliższy piątek i sobotę t.j. 28 i 29 marca w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności – Caritas Archidiecezji Krakowskiej, przedstawiciele tego zespołu będą zbierać żywność w „Carrefour Express” przy ul. Frycza Modrzewskiego 2.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Jerzemu, panu Antoniemu i młodzieży gimnazjalnej za sprzątanie naszego kościoła.
  • W piątek 4 kwietnia od godz.11 do godz.13:00,zostanie zorganizowana zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego przez organizację „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, która jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Na parking przy kościele będzie można dostarczyć: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony stacjonarne i komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumlatory. Przy wyjściu na stoliku są do zabrania ulotki z informacją o tej akcji.
  • W zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć książkę pt. „Wielka ilustrowana księga cudów Św. Jana Pawła II”. W książce znajdziemy unikatowe świadectwa, autentyczne opisy cudów, otrzymanych łask i bezpośrednie relacje uzdrowionych. Koszt książki to 35 zł.