2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 27.04.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu bedziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego i kanonizacja błogosławionych papieży Jana Pawła II i Jana XXIII, z tej racji po każdej Mszy Świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, odnowimy Akt zawierzenia świata Miłosierdziu Bożemu, i odmówimy litanie do bł. Jana Pawła II. Dzisiaj również rozpoczyna się 70 Tydzień Miłosierdzia.
    • Poniedziałek – Uroczystość Św.Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
    • Wtorek – Święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Św. Stanisława biskupa i męczennika. W naszym kościele rozpoczniemy po Mszy Świętej o godz.18:00.
    • Środa – rozpoczynamy nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz.16:30.
    • Czwartek – wspomnienie Św. Józefa, rzemieślnika.
    • Piątek – W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca, do chorych udajemy się wyjątkowo w piątek o godz. 9:00. Spowiedź od 7:00 i 16:00. Msze Święte o 7:00,7:30, 17:00 i 18:00.
    • Sobota – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane tak jak w niedzielę czyli o 8:00,9:30,11:00,12:15,17:00 i o 18:00.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Antoniemu i panu Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła i porządkowane terenu wokół niego.
  • Gościmy pana Zygmunta Romanowskiego, który podzieli się świadectwem wdzięczności Bogu za dar życia i za dar niemal całkowitego uzdrowienia z nieuleczalnego paraliżu ciała. Po wieczornej Mszy Świętej o godz.18:00 zapraszamy na jego program słowno – muzyczny.