6 Niedziela Wielkanocna  25.05.2014r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • Poniedziałek – wspomnienie Św. Filipa Nereusza, prezbitera.
    • Czwartek – wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
    • Sobota – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
    • Zgodnie z postanowieniem Konferencji Episkopatu Polski uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zostaje przeniesiona na VII niedzielę wielkanocną czyli przyszłą niedzielę.
    • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Wojciecha Kościelniaka, który wygłosi do nas Słowo Boże i będzie zbierał ofiary do puszek na potrzeby Misji w Afryce.
    • Nabożeństwa Majowe w naszym kościele:
      • w Niedzielę o godz.16:30
      • w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej o godz.18:00
  • Dziękujmy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego kościoła.
  • Dziękujmy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół niego.
  • W zeszłą niedzielę na rzecz przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zebrano kwotę 1290zł.
  • 1 czerwca( czyli w przyszłą niedzielę) ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Będzie jednym z ponad 130 marszów, które tego dnia odbędą się w miastach w całej Polsce. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci. W zeszłym roku towarzyszyło nam ponad 5000 osób.
    Marsz wyruszy o godz. 10:30 z Placu Matejki i przejdzie trasą: Plac Matejki - przecięcie ul. Basztowej - ul. Floriańska - Rynek Główny - ul.Grodzka - ul. Franciszkańska - ul. Straszewskiego - ul. Piłsudskiego - przecięcie Alei Trzech Wieszczów - Aleja 3 Maja.
    Po zakończeniu marszu serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny do Ogrodu Jordanowskiego, w ramach którego przygotowano cały szereg atrakcji! Przy tej okazji swoje świadectwa dadzą osoby zaangażowane w ruch pro-life.
    Zapraszamy wszystkich przekonanych o wartości i znaczeniu rodziny w życiu osobistym i społecznym.
    Spotkajmy się na Placu Matejki, 1 czerwca o godz. 10:00!