Niedziela Zesłania Ducha Świętego  08.06.2014r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Dziś można uzyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu: O Stworzycielu, Duchu, przyjdź.
    • Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi |Panny, Matki Kościoła.
    • Wtorek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa.
    • Środa – wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
    • Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
    • Piątek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora kościoła.
    • Sobota – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • W najbliższy piątek (13 czerwca), młodzież z klas III Gimnazjum o godz.18:00 przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Sakramentu Bierzmowania udzieli.
  • Ks. Infułat Janusz Bielański. Spowiedź dla kandydatów,świadków oraz rodziców w czwartek od godz.17:00. Próby liturgiczne w środę i czwartek o godz.18:45.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła a panu Jerzemu za pielęgnowanie terenu wokół świątyni.
  • Przed Kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego zbierają ofiary do puszek na rzecz pomocy dla ofiar powodzi na Bałkanach.
    W zeszłą niedzielę na rzecz pracy na Misji w Tanzanii Ks. Wojciech Kościelniak, zebrał kwotę 13.320 zł.