33 Niedziela Zwykła 16.11.2014 r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
    • Wtorek –wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • Środa – wspomnienie Bł. Salomei, zakonnicy.
    • Czwartek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
    • Piątek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
    • Sobota – wspomnienie Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  • Przed kościołem Przedstawiciele Zespołu Charytatywnego zbierają ofiary do puszek na rzecz organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem niepełnosprawny Wojciech Wójcik, który kiedyś mieszkał na terenie naszej parafii, będzie zbierał datki na operacje lewej stopy. Więcej informacji w gablotce przed kościołem.
  • Od przyszłej niedzieli będzie można u pani Organistki i pana Kościelnego nabyć opłatki na stół wigilijny, które zostaną wcześniej poświęcone.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.
  • Dziękujemy pani Elzbiecie, panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za pielęgnowanie terenu wokół świątyni.