34 Niedziela Zwykła 23.11.2014 r.
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i towarzyszy.
    • Wtorek – wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, w tym dniu święto swojej Patronki obchodzi Pani Organistka. Życzymy Pani Katarzynie dużo łask od Pana Boga i pomyślności w życiu osobistym.
    • Sobota – Święto Św. Andrzeja, Apostoła.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się nowy rok liturgiczny. W tym okresie będziemy ponownie przeżywać radosne oczekiwanie na przyjście Zbawiciela czyli Adwent.
  • Zapraszamy do udziału w tradycyjnych Roratach, które będą sprawowane:
    • w niedzielę o godz. 8:00
    • w dni powszednie o godz.7:00
    • Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci na wspólne oczekiwanie, pełne nadziei i radości.
    • Od Adwentu w naszym kościle nie będziemy odprawiać Mszy Świętej o godz. 7:30. W każdy dzień będziemy odprawiać Msze Świętą koncelebrowaną o godz. 7:00. Taka zmiana wynika z pracy Księży w Szkole i Sądzie Metropolitalnym.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową naszego Kościoła.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie i panu Antoniemu za sprzątanie naszego kościoła, a panu Jerzemu za porządkowanie terenu wokół świątyni.
  • W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Przypominamy, że ofiary, które złożycie z tej racji są przeznaczone na wynagrodzenie Pani Organistki i Pana Kościelnego za całoroczną pracę. Pragniemy podać do wiadomości, że Parafia nikogo nie upoważniła do sprzedaży opłatków w waszych domach.
  • W zeszłą niedzielę na rzeczy przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zebrano do puszek 1525 zł.
  • Przed kościolem niepełnosprawny Wojciech Wójcik zbiera datki na rzecz operacji stopy.