23 Niedziela zwykła 06.09.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
    • Środa – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy.
    • W piątek 11 września po Mszy Świętej o godz. 18:00 spotkanie ministrantów i lektorów w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa.
    • W sobotę  12 września w kościele o godz. 18:45 spotkanie uczniów klas I,II i III gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
    • W przyszłą niedzielę Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz zaprasza na XXIII Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Suma będzie odprawiona o godz. 11:00.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła i pielęgnowanie terenu wokół niego, a panu:  Arturowi i  Edwardowi za pomoc przy budowie ogrodzenia. Zapraszamy chętnych panów codziennie o godz. 8:00.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.