24 Niedziela zwykła 13.09.2015 r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dniu dzisiejszym w Kalwarii Zebrzydowskiej XXIII Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.
    • Dziś również rozpoczyna się V Tydzień Wychowania.
    • Poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    • Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
    • Środa – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
    • Piątek – Święto Św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski.
      • W tym dniu święto  swojego patrona obchodzi Ks. Proboszcz. Życzymy Ks. Proboszczowi zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej oraz pomyślności w życiu osobistym.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panu Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła i pielęgnowanie terenu wokół niego, a panu: Marianowi, Edwardowi i Władysławowi za pomoc przy budowie ogrodzenia. Zapraszamy chętnych panów codziennie o godz. 8:00.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.