1 Niedziela Wielkiego Postu 14.02.2016r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
    • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
    • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17:30, a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie na Prądniku  Czerwonym przy ul. Strzelców serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY 17 lutego (środa) od godz. 17.00.
  • W piątek 19 lutego o godz. 16:30 spotkanie formacyjne dla kandydatów na ministrantów, natomiast ministranci i lektorzy obowiązkowo przychodzą na zbiórkę po Drodze Krzyżowej o 18:30.
  • Młodzież z klasy II gimnazjum uczestniczy w piątek w mszy Świętej o godz. 18:00 a następnie w Drodze Krzyżowej w ramach spotkania przygotowującego do Sakramentu Bierzmowania.
  • W przyszłą niedzielę 21 lutego po Mszy Świętej o godz 18:00 zapraszamy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie w kościele.
  • W przyszłą niedzielę po mszy Św. Wieczornej zapraszamy studentów na spotkanie w salce na plebanii.