2 Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2016r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:
    • Poniedziałek – Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
    • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
      • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17:30, a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy studentów na spotkanie w salce na plebanii.
  • W środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy do kościoła wszystkie osoby chętne do zaangażowania się w organizację Światowych Dni Młodzieży na spotkanie z Komitetem Parafialnym.
  • W przyszłą niedzielę po mszy Św. Wieczornej zapraszamy studentów na spotkanie w salce na plebanii.
  • Serdecznie zapraszamy na spotkanie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego we środę 24 lutego 2016 po Mszy Świętej wieczornej czyli około godziny 18:40. Spotkanie odbędzie się w kościele.