3 Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • Piątek – Święto Św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej i pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte w tym dniu o 7:00,17:00 i 18:00. Spowiedź od 7:00 i 16:00.
    • Sobota  pierwsza sobota miesiąca. Do chorych udajemy się o godz. 9:00. O godz 17:25 Zmianka Tajemnic Różańcowych.
    • Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii będą odprawiane:
      • Gorzkie Żale w niedzielę o godz.16:15.
      • Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz. 17:30, a dla starszych po Mszy Świętej o godz.18:00.
  • Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z klasy I,II i III gimnazjum , uczestniczy w piątek 4 marca w Mszy Świętej o godz. 18:00 i Drodze Krzyżowej dla starszych.
  • Od przyszłej niedzieli przed kościołem Zespół Charytatywny będzie sprzedawał palmy,kartki świąteczne i zbierał jałmużnę wielkopostną . Dochód przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych z naszej parafii. W najbliższy piątek i sobotę t.j. 4 i 5 marca w ramach ogólnopolskiej zbiórki żywności – Caritas Archidiecezji Krakowskiej, młodzież gimnazjalna będą zbierać żywność w „Carrefour Express” przy ul. Frycza Modrzewskiego 2 i w sklepie „Biedronka” przy ul. Żabiniec 93. Bardzo prosimy aby osoby, które zgłosiły się do wzięcia udziału w zbiórce żywności dostarczyły zdjęcia do Pana Kościelnego.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli do zakrystii.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.