4 Niedziela Wielkanocna 17.04.2016r.

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu :
    • W dniu dzisiejszym rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Dziś Ks. Robert obchodzi imieniny. Życzymy Solenizantowi dużo zdrowia i wszelkich łask od Pana Boga.
    • Sobota – Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  • Dziękujemy i zarazem bardzo prosimy o ofiary na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli i drzwi do zakrystii.
  • Dziękujemy panom Marianowi i Karolowi za pomoc w przygotowaniu elementów ogrodzenia.
  • Dziękujemy pani Elżbiecie, panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie naszego kościoła.
  • W przyszłą niedzielę przed kościołem niepełnosprawny Wojciech Wójcik będzie zbierał ofiary na rzecz swojej rehabilitacji.