12 Niedziela zwykła 19.06.2016r.

• W liturgii kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić :
    • Dzisiaj przypada wspomnienie św. Romualda, opata.
    • Wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    • Piątek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.
  • Dziękujemy Pani Elżbiecie,Panom Antoniemu i Jerzemu za sprzątanie kościoła i pielęgnowaniu terenu wokół świątyni. Panu Karolowi i Marianowi dziękujemy za pomoc przy modernizacji namiotów na Światowe Dni Młodzieży.
  • Dziękujemy za ofiary składane na rzecz budowy ogrodzenia i spłaty długów powstałych w wyniku wykonania mebli i drzwi do zakrystii.
  • Bardzo prosimy aby osoby, które deklarowały przyjęcie pielgrzymów podczas Światowych dni Młodzieży w Krakowie zgłosiły się do zakrystii do Pana Kościelnego.